Merhaba Sevgili Sesli Chat Kuralları Okuyucuları.SesliKuzu.Com Sitesi Seviyeli Bir Kameralı Sesli Chat Sitesidir.Sesli Chat Sitemizdeki Misafirlerimizin Bunun bilincinde olmasını isteriz.Sitemizde Kesinlikle Argo kelimeler,Küfür Yasaktır.

Ve Kuralalrımız Bu şekil Devam etmekdedir

1- ) Sitemizde messenger adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.

2- ) Sesli olarak veya yazılı olarak küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.

3- ) Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.

4- ) Sitede huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır. Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.

5- ) Yetkililere hakaret eden,  küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafir siteden uzaklaştırılır.

6- ) Özel üyelik alım konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.

7-  ) Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.

8- ) Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.

9-  ) Sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.

10-) Kamerada uygunsuz bir şekilde görüntü vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.

11- ) Sesli sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.

12- ) Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.

13 – ) Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.

14 – )  Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız.

15 – ) Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

16 – ) Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

17 – ) Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle  Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

18 – ) Sohbet odalarında özel olmaz. Bu nedenle, Diğer kullanılara bir odada özel çıkar mısınız demeyiniz.

19 – ) Avrupa vede Gurbetçiler odamız haricindeki diğer odalarda Yabancı dil konuşulmaz.

20 – ) Her platform’un ayrı kuralları vardır. Diğer platformlar ile karıştmayınız.

21 – ) Size ait olan bir iletişim aracını izinsiz olarak dağıtıldığını düşünüyorsanız lütfen bu durumu direkt olarak Üst Yönetimde bulunan yetkililere bildiriniz. Bunun haricinde oluşacak sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu değildir.

22 – ) Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.

Evet Arkadaşlar Kurallarımız Böyle.Sizde Bizimle Bu kurallar Çerçevesinde Sohbet etmek Bizimle Beraber Sohbet Etmek İstiyorsanız Hemen SesliKuzu.Com Sitesinden  SesliChat İçin Tıklayınız Butonunu Tıklıyarak Sohbet Odalarımıza Bağlanabilirsiniz.İyi Sohbetler Dileriz Hoşcakalın

Etiketler:, Okunma 27 Oca 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!