Merhaba Arkadaşlar Sesli Chat Mobil Makalemize Hoş geldiniz.

Sesli Chat Mobil SpeakyChat LB nin halen üzerinde çalıştığı Sağlıklı Bir Yazılım Olması için Acele etmeden yavaş ve emin adımlarla İlerlediği Yazılımın Bitmek üzere Oldugu Bir sistem olucaktır.SesliChat Sitelerine Mobil cihazlarınızla giriş yapabileceğiniz Sitenizde Telefonunuzdan tabletinizden giriş yapabileceğiniz Bir Sistem Olucaktır.Bazı Oda sistemleri Speakychat tabanlı Mobil Kulanırlık Geliştirdiler Fakat Hiç sağlıklı  bir sistem olmadığınız bilmelisiniz.

Sesli Chat Mobil ile Sitemize telefonunuzun internet erişimi olduğu tabletinizden giriş yapabileceksiniz.

Eskiden çok ilgi gören, bu görüntülü sesli sohbet siteleri, mobil uygulaması olmadığından dolayı, gün geçtikçe ziyaretçi kaybına uğruyorlar. Bu gibi sesli chat sitelerinde, sohbet eden insanlar, artık, mobil uygulaması ile çalışan, facebook, WhatsApp, Viber, ve Tango gibi, iletişim araçlarını kullanmakta.

Bunun sonu nereye kadar gider, bilemiyoruz. Sanırım böyle devam ederse, bütün kameralı sesli siteler, birkaç yıl içerisinde, tamamen kapanır. Bizler yıllarca, bu kamerali sesli chat web sitelerine, emekler verdik. Eğer, Speakychat LB mobil uygulaması gelmezse, bizler, bu sesli siteleri kapatırsak, bizim için, çok üzücü bir durum olur.Sizde sitemizde Mobil cihazlarınızla Sohbet etmek istiyorsanız SesliKuzu.Com sitesini Takipde Olun Kısa zaman içinde inşallah Mobil cihazınız İle sitemizde Sesli Chat,Sesli Sohbet Ve Kameralı Chat yapabileceksiniz.

Etiketler:,, Okunma 27 Oca 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!