Merhaba Sevgili Sesli Chat Kullanıcıları.Sesli Chat Siteleri Sesli Chat Kullanıcılarının Tutkunlarının vazgecilmez Adresi Olan SesliKuzu.Com adresindesiniz.

Sesli Chat Gunumuzde Bir Çok Kullanıcısı olan Sesli Ve Kameralı Chat Sohbet Etme Sistemidir.SesliChat Sohbet seven kişilerin Boş vaktınde ilk giriş yaptıkları Global Bir Sohbet Sistemidir.

Sesli Chat Nedir?

Sesli Chat 2000 Li yılların başlarında yazılımcılar tarafından yapılmış Ve il cıktıgı zamanlarda Oldukça popüler  bir sistem olmuş Chat platformu haline gelmiştir. SpeakyChat Sahibi tarafından  piyasaya sunulan Bu sistem  Geniş kitlelere hizmet vermekde ve Oldukça fazla Kullanıcısı Olan Bir Sistemdir. Sesli Chat Sitelerinde ücretsiz Sesli Sohbet  yapabilir,Ücretsiz Kameralı Sohbetde Yapabılırsınız.ziyaretçilerine Tamamen ücretsiz Olan Bu sistem tabikide site sahipleri tarafından ödenen Belli miktarda oda  ücretleri Bulunmakdadır.

Ücretsiz üyeliği olan Bu sistemde hiçbir ücret ödemek zorunda deılsiniz .

Sesli Chat Sitelerine Nasıl Girebilirim?

Sesli Chat Sitelerine SpeakyChat Eklentisi Olan Bilgisayarınıza indirmeniz Mecburi olan Kucuk Bir SpeakyChat.exe Dosyası indirmeniz Gerekmekdedir.Bu indireceğiniz SpeakyChat Aktivex Dosyasını Bilgisayarınıza Kurdukdan Sonra rahatlıkla Sesli Chat Odalarına Bağlanabileceksiniz.

Girmiş oldugunuz Sitenin ana sayfasında Muhakak Sohbete Bağlan,Sesli Chat Giriş Ve Buna benzer giriş butonları mutlaka vardır. Aktivex İndirmeniz içinde ana sayfayı İncelediğinizde  indirmeniz gereken  aktivexin de indir linki mutlaka Bulunur.Aktivex Dosyasını Bilgisayarınıza Kurdukdan Sonra Sesli Chat E giriş Butonunu tıklayınız Acılan Ynei sayfada  Ücretsiz Üye olabilşir Yada Misafir Girişini tıklıyarak üye olmadan da Giriş yağabilirsiniz Nick Name yazdıkdan sonra gırış butonuna tekrar tıkladıkdan sora Sisteme giriş sağlayacaksınız. Şimdiden İyi Sohbet ler Dileriz SesliKuzu.Com yönetimi

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorumlar(0)

Sen de Yorumla!