Sesli Chat Türkiye

Teknoloji ilerlemeye devam ederken beraberinde pek çok önemli sektörün de ilerlemesini sağlamaya devam ediyor. Teknoloji denildiğinde son 20 yıl içinde bilgisayar teknolojileri ve mobil cihaz teknolojileri için özel bir parantez açmak son derece doğru olacaktır. Zira teknoloji dünyasında yaşanan devrimden en çok etkilenen iki sektör bu yönü ile bakıldığında şüphesiz mobil cihazlar ve bilgisayar yazılımları sektörüdür.

Neden Sanal Sohbet?

Sesli Chat Türkiye yazılımları tam bu maksatla üretilmemiş olsa da Windows live Messenger ile birlikte hayatımıza girmiş bir dünya olarak bilinmektedir. İlk başta insanların bu kadar çok ilgi göstermesi beklenmeyen platformda duygusal ve çekingen insanların çok daha kolay bir şekilde kendini ifade edebilmesi başlı başına chat dünyasının oluşmasına da neden olmuştur. Chat dünyasının önceli versiyonlarında mRC isimli yazılımlar türevleri yer alsa da bu başarı şüphesiz o dönem MSN uygulaması ile özdeşleşmiştir. Geçen zaman içinde gerçekten kaliteye sahip ve önemli artılar bulunduran bir sohbet uygulaması günümüze kadar iyi bir şekilde işlene bilmiş değildir. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz;

 

En doğru Adresi Nasıl Bulurum?

Görüntülü sesli chat uygulamasında ücret almayan ve yüzde yüz canlı kişiler ile konuşabileceğiniz ve görüntülü sesli sohbet edebileceğiniz sistemimiz ile sizlere olağan üstü sosyal olabileceğiniz bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Peki bu dünya da neler var diye merak ediyorsanız sizler için özelliklerini sıralıyoruz.

Öncelikle bu sisteme erişebilmek için mobil ya da bir internet tarayıcısı olan Özellikle eklenti yüklenme özelliğine sahip bir tarayıcı ile sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. http://www.seslikuzu.com/ adresinden erişebileceğiniz web ara yüzümüz de tarayıcınız için otomatik kullanım eklentisi karşınıza çıkacaktır. Söz konusu eklentiyi indirip kurduktan sonra bu özel dünyanın kapıları sizin için açılmış olacaktır.

 

Saygısızlığa Müsaade Etmiyoruz

Görüntülü sohbet sesli chat yapmak için söz konusu sorunu çözdükten sonra kısa bir üyelik işleminden sonra sisteme giriş için ihtiyacınız olan bilgilere sahip olabileceksiniz. Sonrasında sistemde istediğiniz bağlantıları kurabilmeniz adına yüz binlerce farklı seçenek karşınıza çıkacaktır.

Etiketler:, Okunma 24 Oca 2018

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorumlar(1 )
  • kızlar eklesin
   kızlar eklesin Şubat 16, 2018

   Camda ücretsiz coşacak camı olan kızlar ekleyinnnn karşılıklı açacağız camım var acele edinnnn yaş farketmez her türlü azgınlıgı fanteziyi yaparız gelinn pişman olmazsınızzzz camda sex arkadaşı oluruz acelee edinnn ekleyinnn
   Skype:salih_fenerbahcee


Sen de Yorumla!