Merhaba Sevgili Sesli Siteler Kullanıcılarımız. Sizlere öncelikle Ban Nedir? Ban Neden atılır Bunu açıklamak İstiyorum .

Ban Nedir?

Arkadaşlar Ban Site yöneticilerinin Bir alt Yetkiye sahip Kişiye verilen Bir yetkidir. Yönetici Yada site görevlilerinin Bir çoğunda Bulunmaktadır. Ban kullanılan kişi Siteden süreli yada süresiz olarak Siteden uzaklaştırılmak için Kullanılmaktadır. Kişi sitedeki Sesli Chat Odalarına Giriş yapamaz Ve sohbet i göremezler.

Neden Ban Atılır?

Arkadaşlar Ban Sebepleri  Kişinin  site içerisinde sohbet ederken Argo Küfür veya reklam atması durumunda  kullanılmakta olan bir yetkidir. Ban atılan kişi siteye kesinlikle Girmesi mümkün değildir. Ban atılan kişi Sitede Sohbet edemez görüntülü Sohbet edenleri göremez Ve kamera Açamaz.

Gag Nedir?

Gag sitedeki yetkililerin bir çoğunda bulunan genellikle reklam atan  kişilere veya argo konuşan kişilere atılmaktadır. Gag atılan kişi Sesli Chat Odaları na girebilir Sohbetleri okuyabilir Oda değiştirebilirler. fakat hiç bir şekilde sohbet e katılamazlar, Mikrofon alıp Konuşamazlar, Kamera Açamazlar.

Neden Gag Atılır?

Gag genelde sitede ortam bozan kişilere konuşmasını veya kamera açmasını yazmasını engellemek için atılır. argo konuşan küfür eden kişiler yada reklam atılan kişiler gag komutu kullanılarak cezalandırılır.

Etiketler:,,,, Okunma 07 Ara 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!