Merhaba Sevgili Sesli Siteler Kullanıcıları.SesliKuzu.com Sitesi Yeni Açılan Sesli Siteler içinde yer almış Ücretsiz Sohbet odalarına Sahip Bir Sitedir.

Sesli Siteler Nedir ?

Arkadaşlar Sesli Siteler SpeakyChat Oda Sistemi İle Hazırlanıp Sizlerin Hizmetine Sunulmuştur.Sesli Siteler  Ücretsiz Kameralı Chat,Sesli Chat Yapabileceğiniz Bir Sitedir.Ziyaretçileri tarafından hiç bir Ücret Ödemeden Üye Olabilir ve Hatda  Üye olmadanda Ücretsiz Sesli Chat,Kameralı Chat Yapabilirsiniz.

Sesli Chat Odalarımıza Sevdiğiniz Kişileri Davet edebilir  Uzakdaki Akrabalarınızı Sitemize davet ederek  Özlem giderebilirsiniz.

Neden Sesli Siteler

Sesli Siteler Milyonlarca insanın buluştuğu bir yerdir. Burada sadece Sohbet etmiyorsunuz.Aynı zamanda müzik dinliyorsunuz bir çok yenilikleri de görebilme imkanınız oluyor. Ve yeni şsarkılarıda öğrenmiş oluyorsunuz.  Sesli Chat Siteleri bir çok kişi Fazlasıyla faydalanmakdadır.

Sesli Siteler Sadece sohbet etmek için değil toplantı görüşmeleride yapmak içinde kullanılıyor.Tabiki sitenin amaçlarından birtaneside yeni arkadaşlıklar kurmak fakat bunun yanı sıra size uzak olan insanlarlada sohbet edebiliyorsunuz. Kendi odanızı Kurarak sohbetinize  devam edebiirsiniz.Veya açık olan dalara giriş yapıp sohbet edebilme imkanınızda olucaktır.

Sesli Sitelere Nasıl Girebilirim

Sesli Chat Sitelerine Arkadaşlar  SpeakyChat İn eklentisi Olan SpeakyChat Aktivex Kurulumundan sonra Odalarımıza Rahatlıkla Bağlana Bilirsiniz. SpeakyChat Aktivex Küçük Bir Aktivex Uygulamasıdır  Sitemize ilk defa giriş yapacak Olan kişiler muhakak  Bu eklentıyi bilgisayarlarına indirip kurmaları gerekmektedir.Aksi taktirde Sesli Chat Odalarımıza Bağlanamayacaksınız.Bazı ilk Giriş yapacak olan arkadaşlarımız Bu eklentiyi Virüs Trojen Zannediyorlar,Ama bu uygulama Kesinlikle Hiç bir Trojen Virüs Barındırmamakdadır ,Tamamen Güvenilir olup Bilgisayarınıza Hiç bir zararı olmayacaktır.

Etiketler:,, Okunma 29 Oca 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorumlar(0)

Sen de Yorumla!