Merhaba Sevgili Dostlar.Sesli Sitelerde Ücretsiz Sohbet Etmek Seslikuzu.Com Sitesiyle Mümkün.İnternet üzerinden Kişilerle Ücretsiz Sohbet etmek günümüz Teknolojisinde Kolay Bir hal almış durumda. fakat internetden yeni kişilerle tanışmak ve bunlarla iletişim kurmak arkadaş arayan kişilerle tanışabilmek için bir çok site bulunmakda. fakat bu sitelerin bir çoğu ücretli olup Sizlerden paranızı istemekde. fakat seslikuzu.com sitesi sizlerin yeni kişilerle tanışmanıza fırsat sunmaktadır. ve bunun için kesinlikle hiç bir ücret talebinde bulunmamakdadır.

Seslikuzu sitesine tıklıyarak ücretsiz sesli sohbet odalarımıza giriş yaparak sitemize giriş yapan diyer kişilerle ücretsiz sesli sohbet,kameralı sohbet edebilirsiniz.

Sesli Sitelere nasıl giriş yapabilirim?

Arkadaşlar Sesli Chat Siteleri ne giriş yapabilmeniz için Windovs İşletim sistemine sahip bir bilgisayarınız olması gerekmekdedir ve İnternet Expoler İsimli internet tarayıcınızın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmekdedir.

Google arama motoruna seslikuzu yazdıktan sonra arama yapın ve www.seslikuzu.com sitesine tıklayın.ana sayfamızda bulunan seslisohbete bağlan , sesli chat e giriş butonunu tıklayarak sohbet panelimiz açılacaktır.

Sesli chat sitesine ilk defa giriyorsanız eğer SpeakyChat aktivex  i yüklemeniz gerekiyor açılan panelde aktivex indir i tıklıyarak aktivex i bilgisayarınıza indirip kurulum yapmanız gerekmekdedir. İlk defa gırış yapacak kişiler bu eklentiden korkmakdadırlar.virüs sanılmakda bilgisayarına zarar geleceğini düşünmekdedirler. Kesinlikle bilgisayarınıza hiç bir zarar vermeyen bu eklentı sayesınde sitemize giriş yapabileceksiniz. kurulumu tamamladıktan sonra tekrar panelimize giriş yaparak eumuz bölümüne takmaisminizi yazıp giriş yada bağlan butonunu tıklayarak Sesli Chat Odalarımıza Bağlanabileceksizniz. iyi eğlenceler dileriz

Etiketler:, Okunma 18 Ağu 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!