Merhaba Sevgili Sesli Chat Kullanıcılarımız. Bir Çok sesli Sitelerin Sahibinin kullandığı bu Çoklu giriş Programından Bahsetmek istiyorum.

Sesli Chat Sitelerine Çoklu Giriş

Sesli Sitelere Çoklu Giriş Programı Site sahiplerinin çoğunlukla kullanmış olduğu Bir programdır. Sandbox ( Sandbox’lı Web Tarayıcısı) İsimli bu program ile Bir çok sesli chat sitesine aynı anda girebilir farklı sitelerde sohbet edebilirsiniz.

Sesli Chat Sitesi Sahiplerinin Çoğunlukla kullandığı bu program ile Kendi sitelerine bot atmak için kullanmaktadırlar. Sitelerini daha kalabalık göstermek için veya arkadaşlarına şaka yapmak amaci ile de kullanılabilir.  Sesli Chat kullanıcılarının aynı Siteye ikinci bir giriş yaparak arkadaşlarına Şaka yapmak veya siteyi daha kalabalık göstermeye çalışmak gibi hullanılabiliniyor. veya  sesli chat sitelerine aynı anda farklı bir çök sesli chat sitesine girebilir farklı sitelerde Sesli Chat, kameralı chat yapabilirler. Sizde farklı  sesli chat sitelerine aynı anda girebilmek veya devamlı üyesi olduğunuz siteye farklı niklerle  aynı anda girebilmek istiyorsanız hemen Sandbox  programını indirip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz hoşcakalın..

Etiketler:,, Okunma 13 Ara 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!